počítadlo přístupů
online: 1
dnes: 13
týden: 290
celkem: 229092

O nás

Pro rodiče neexistuje hezčí pocit než sledovat, jak jsou jejich děti šťastné s spokojené. Zajisté chcete pro své miminko pouze to nejlepší, aby bylo zdravé a mělo potřebný komfort. Se stejnou myšlenkou vznikl náš obchod Mamo-tato.net, který se zaměřuje pouze na nejkvalitnější kojenecké oblečení i veškerý kojenecký sortiment. Zabýváme se prodejem zboží, bez kterého se rodiče malých dětí neobejdou a bedlivě dbáme na to, abyste u nás našli vše potřebné, od hraček až po sady do postýlek či oblečení pro maminky.

 

Kompletní sortiment pro nejmenší

Vzhledem k tomu, že je dětská pokožka velice citlivá, pro veškerý dětský sortiment je potřeba používat kvalitní a zdravotně nezávadný materiál. Nabízíme i potřeby pro maminky. Naším cílem je poskytovat produkty, které budou vyhovovat nejen rodičům, ale i malým dětem. Veškeré produkty z naší nabídky jsou vyráběny nejen s péčí, ale i pozorností pro detaily, poskytují pohodlí a bezpečí, které malé děti potřebují. Neriskujte s neznačkovými produkty či pofidérními obchody, veškeré námi nabízené produkty disponují potřebnými certifikáty a povoleními (Öko-Tex Standard 100 /TÜV).

Kromě klasických kojeneckých potřeb naleznete v naší nabídce i postýlky, kočárky a kompletní výbavičku do nich. Vybírat můžete z široké nabídky autosedaček i dalších dětských doplňků. Zboží jsme přehledně rozdělili do kategorií, abyste snadno a rychle našli přesně to, co hledáte. Pokud nemáte s nákupem dětského sortimentu zkušenosti, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám s výběrem poradíme.

 

Informace o firmě:

Michal Przepiora

Anežky České 633/11

Ústí nad Labem

 

 

X

Tyto webové stránky používají soubory cookies k zajištění kvality služeb.Vaši volbu lze kdykoliv změnit.Další informace

Povolit cookis
Zakázat cookis